Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

dobra jakość Mikrofalowy moduł czujnika ruchu na sprzedaż
dobra jakość Mikrofalowy moduł czujnika ruchu na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

1 2 3 4
Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Factory

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Rynek Główny : Ameryka Północna
Zachodnia Europa
marki : Hynall
Ilość pracowników : 30~50
Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000
Rok założenia : 2016
pc Export : 80% - 90%
HYNALL INTELLIGENT CONTROL CO. LTD.

Założony w 2016 r. Hynall to zespół zorientowany na technologię i innowacje, który nieustannie dąży do wszelkiego rodzaju profesjonalnych kontroli mikrofalowych czujników ruchu w oparciu o nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży, skupiamy się TYLKO na technologii mikrofalowego wykrywania ruchu, aby służyć naszym klientom z najlepszymi rozwiązaniami, które dopasuj najlepiej i oszczędzaj najwięcej !!

Dlaczego Hynall?

Chociaż Hynall ma tylko 3 lata, mamy najbardziej doświadczony / profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy + zespół sprzedaży, dzięki naszym bogatym doświadczeniom od ponad 20 lat w branży mikrofalowych czujników ruchu. Nasz zespół badawczo-rozwojowy najpierw zbadał i wprowadził technologię mikrofalową w Chinach do zastosowań oświetleniowych. Z tego punktu widzenia jesteśmy na tyle dumni, że możemy nazwać się pionierem branży i do tej pory zachowujemy tę mocną stronę.

Co nas wyróżnia na tle innych?

a) W przeciwieństwie do wielu producentów czujników, którzy również angażują się w działalność kierowców lub innych, skupiamy się tylko na naszej wiedzy - produktach / rozwiązaniach mikrofalowych, robimy tylko to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy. Każdy produkt firmy Hynall jest związany z mikrofalami, szukamy różnorodności produktów tylko w branży mikrofalowej!

b) Posiadamy kompleksową ofertę wszystkich serii, w tym moduły antenowe, anteny cyfrowe, wersje z wejściem AC, wersje z wejściem DC, wersje z regulacją VR, wersje z pilotem, wersje z odłączeniem, wersja z oświetleniem dziennym i tak dalej.

c) Dzięki tak profesjonalnemu + doświadczonemu zespołowi ds. badań i rozwoju + dogłębnie rozumiemy różne rodzaje opraw oświetleniowych i różne zastosowania czujników, co pozwala nam oferować klientom najlepszy wybór produktu, rozwiązywanie problemów i obsługę posprzedażną.

d) Jesteśmy szybko reagujący i bardzo elastyczni na wszelkiego rodzaju produkty szyte na miarę.

Szczegóły kontaktu
Hynall Intelligent Control Co. Ltd

Osoba kontaktowa: Miss. Jessie

Tel: 86-13510235587

Faks: 86-755-27202372

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)