Chiny Przełącznik czujnika ruchu mikrofal producent
Dostawca rozwiązań dla wszystkich rodzajów wykrywania mikrofal.

O nas

Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
1 2 3 4
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
 • Hynall to zespół zorientowany na technologię i innowacje, który nieustannie poszukuje wszelkiego rodzaju profesjonalnych mikrofalowych czujników ruchu.

 • Świadczymy pełen zakres usług z najszybszą reakcją w godzinach 7x24h.

 • Założona w 2016 roku skupiamy się TYLKO na technologii mikrofalowego wykrywania ruchu, aby służyć naszym klientom rozwiązaniami, które najlepiej pasują i oszczędzają najwięcej !!

 • Jako nowa firma, która szybko się rozwija, jesteśmy teraz zespołem ponad 30 członków, którzy z dnia na dzień stają się coraz silniejsi.

Dostać Przełącznik czujnika ruchu mikrofal & Mikrofalowy moduł czujnika ruchu Teraz!

Kliknij tutaj, aby poprosić o wycenę

Rynek Główny

 • Ameryka Północna
 • Zachodnia Europa

Rodzaj działalności

 • Producent

Inne szczegóły

 • marki : Hynall
 • Ilość pracowników : 30~50
 • Coroczne wyprzedaże : 3,000,000-5,000,000
 • Rok założenia : 2016
 • pc Export : 80% - 90%

HYNALL INTELLIGENT CONTROL CO. LTD.

 

Hynall to zespół zorientowany na technologię i innowacje, który wytrwale dąży do wszelkiego rodzaju profesjonalnych mikrofalowych czujników ruchu w oparciu o nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży.Koncentrujemy się TYLKO na technologii wykrywania ruchu mikrofalowego, aby służyć naszym klientom ostatecznymi rozwiązaniami, które najlepiej pasują i oszczędzają większość!!

 

 

Dlaczego Hynall?

 

Chociaż Hynall ma tylko 5 lat, mamy najbardziej doświadczony / profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy + zespół sprzedaży, dzięki bogatemu doświadczeniu od ponad 20 lat w branży mikrofalowych czujników ruchu.Nasz zespół badawczo-rozwojowy najpierw zbadał i wprowadził do Chin technologię mikrofalową do użytku w oświetleniu.Z tego punktu widzenia jesteśmy na tyle dumni, że możemy nazywać siebie pionierami w branży i do dziś zachowujemy te mocne strony.

 

Co nas wyróżnia spośród innych?

 

a) W przeciwieństwie do wielu producentów czujników, którzy również angażują się w działalność kierowców lub innych, skupiamy się tylko na naszej wiedzy - produktach / rozwiązaniach mikrofalowych, robimy tylko to, w czym naprawdę jesteśmy dobrzy.Każdy produkt firmy Hynall jest związany z mikrofalami, szukamy różnorodności produktów tylko w branży mikrofalowej!

b) Posiadamy szeroką gamę wszystkich serii, w tym moduły antenowe, anteny cyfrowe, wersje z wejściem AC, wersje z wejściem DC, wersje z regulacją VR, wersje ze zdalnym sterowaniem, wersje odłączane, wersje do zbierania światła dziennego i tak dalej.

c) Dzięki tak profesjonalnemu + doświadczonemu zespołowi badawczo-rozwojowemu + sprzedaży rozumiemy dogłębnie różne typy opraw oświetleniowych i różne aplikacje czujników, co pozwala nam oferować klientom najlepszy wybór produktów, rozwiązywanie problemów i obsługę posprzedażną.

d) Szybko reagujemy i jesteśmy bardzo elastyczni w przypadku wszelkiego rodzaju produktów szytych na miarę.

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 0

 

 

Szczegóły kontaktu