aboutus

Hynall Intelligent Control Co. Ltd

Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd Hynall Intelligent Control Co. Ltd
1 2 3 4 5
Hynall Intelligent Control Co. Ltd
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Zachodnia Europa
marki: Hynall
Ilość pracowników: 30~50
Coroczne wyprzedaże: 3,000,000-5,000,000
Rok założenia: 2016
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

HYNALL INTELIGENTNE STEROWANIE CO. LTD.

 

Hynall to zespół zorientowany na technologię i innowacyjność, który nieustannie dąży do wszelkiego rodzaju profesjonalnych sterowników mikrofalowych czujników ruchu w oparciu o nasze ponad 20-letnie doświadczenie w branży, skupiamy się TYLKO na technologii mikrofalowego wykrywania ruchu, aby służyć naszym klientom najlepszymi rozwiązaniami, które pasują najlepiej i oszczędzają bardzo!!

 

 

Dlaczego Hynalla?

 

Chociaż Hynall ma tylko 5 lat, mamy najbardziej doświadczony / profesjonalny zespół badawczo-rozwojowy + zespół sprzedaży, dzięki naszym bogatym doświadczeniom od ponad 20 lat w branży mikrofalowych czujników ruchu.Nasz zespół badawczo-rozwojowy najpierw zbadał i wprowadził technologię mikrofalową do Chin do użytku w oświetleniu.Z tego punktu widzenia jesteśmy na tyle dumni, że możemy nazywać się pionierami w branży i do dziś utrzymujemy te mocne strony.

 

Co nas wyróżnia?

 

a) W przeciwieństwie do wielu producentów czujników, którzy również angażują się w działalność związaną ze sterownikami lub innymi, skupiamy się wyłącznie na naszej wiedzy eksperckiej – produktach/rozwiązaniach mikrofalowych, robimy tylko to, w czym jesteśmy naprawdę dobrzy.Każdy produkt firmy Hynall jest związany z mikrofalami, szukamy różnorodności produktów tylko w branży mikrofalowej!

b) Posiadamy szeroką gamę wszystkich serii, w tym moduły antenowe, anteny cyfrowe, wersje z wejściem AC, wersje z wejściem DC, wersje z regulacją VR, wersje ze zdalnym sterowaniem, wersje wolnostojące, wersję do zbierania światła dziennego i tak dalej.

c) Dzięki tak profesjonalnemu + dobrze doświadczonemu zespołowi ds. Badań i rozwoju + sprzedaży, głęboko rozumiemy różne typy opraw oświetleniowych i różne zastosowania czujników, co pozwala nam oferować klientom najlepszy wybór produktów, rozwiązywanie problemów i obsługę posprzedażną.

d) Szybko reagujemy i jesteśmy bardzo elastyczni w przypadku wszelkiego rodzaju produktów szytych na miarę.

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 0

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 1

 

Historia

 

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 0

 

 

 

Rok 1998~2015 Pracował w Leviton, Aurex, Hytronik jako starszy dyrektor ds. badań i rozwoju + sprzedaży.

 

Rok 2016 Założenie firmy Hynall, ukończenie pierwszej partii produktów i rozpoczęcie sprzedaży w UE i USA.

 

Rok 2017 Roczna wielkość sprzedaży sięga 2 mln USD.

 

Rok 2018 Modele produktów do 30, serie do 8. Roczna wielkość sprzedaży sięga 3 mln USD.

 

Rok 2019 Będzie wystawiać się w 2019 LFI w Filadelfii i na targach HK Lighting 2019 (edycja jesienna)

 

Rok 2020 Rozwój ponad 5 serii nowych produktów

 

Rok 2021 Dołączanie do międzynarodowej wystawy oświetleniowej w Kantonie

Usługa

Zaczynając od zapytania klienta, odbędzie się szereg szybkich działań, w tym e-mail / rozmowa telefoniczna / połączenie konferencyjne / spotkanie twarzą w twarz, aby obie strony uzyskać jasne informacje na temat wymiany informacji, w ten sposób oszczędzając czas i utrzymując sprawną komunikację .

 

Gdy tylko wymagania klienta zostaną potwierdzone, w przypadku standardowych produktów natychmiast przejdziemy do procedury pobierania próbek lub procedury zamówienia masowego.Normalny czas realizacji zamówienia masowego to max.3 ~ 4 tygodnie.W przypadku produktów OEM rozpoczniemy procedurę OEM, po której nastąpi szczegółowy harmonogram zawierający wszystkie ważne ramy czasowe.

 

Na wszystkie produkty, które sprzedajemy, udzielamy solidnej 5-letniej gwarancji od daty ich wysyłki, bierzemy odpowiedzialność za każdą sztukę produktu wychodzącego z Hynall!

Nasz zespół

Obraz „rodziny”--

 

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 0

Chiny Hynall Intelligent Control Co. Ltd profil firmy 1

 

To dla nas zawsze zaszczyt mieć Cię z nami na drodze naszego rozwoju!-- Wszystkim naszym drogim klientom dziękuję!!

Szczegóły kontaktu